1. Henkilöasiakkaat
  2. /
  3. Säästä ja sijoita
  4. /
  5. Private Banking -yhteyshenkilöt

Private banking -yhteyshenkilöt

Ota yhteyttä Private Banking -yhteyshenkilöihin tai -yksikköön. Olemme monessa maassa, mutta vain yhden soiton päässä.

Haluatko, että otamme sinuun yhteyttä?

Handelsbanken Private Banking palvelee sinua, jolla on varallisuutta vastuullasi.

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä meille yhteystietosi ja kenties sinulle sopivat päivät tai kellonajat, niin soitamme sinulle. 

varainhoito@handelsbanken.fi

Lähetä meille viesti

Ole hyvä ja anna yhteystietosi, niin soitamme sinulle.


Me palvelemme

Etelä-Suomi

Lasse Isomeri
Lasse Isomeri
Espoo Matinkylä
puh. 010 444 3629
lasse.isomeri@handelsbanken.fi
Maria Hari

Maria Hari
Espoo Tapiola
puh. 010 444 3092

maria.hari@handelsbanken.fi
Eero Kononen
Eero Kononen
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3436
eero.kononen@handelsbanken.fi
Martin Ollila
Martin Ollila
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3422
martin.ollila@handelsbanken.fi
Sonja Johansson
Sonja Johansson
Helsinki Herttoniemi
puh. 010 444 3326
sonja.johansson@handelsbanken.fi
Toni Vehviläinen
Toni Vehviläinen
Helsinki Kamppi  
puh. 010 444 3053
toni.vehvilainen@handelsbanken.fi
Päivi Toppari
Päivi Toppari
Helsinki Munkkiniemi
puh. 010 444 3303
paivi.toppari@handelsbanken.fi
Jukka Ruokola
Jukka Ruokola
Helsinki Munkkiniemi
puh. 010 444 3306
jukka.ruokola@handelsbanken.fi

Robert Kerttula
Robert Kerttula
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3778
robert.kerttula@handelsbanken.fi
Jaakko Ahonen
Jaakko Ahonen
Vantaa Tikkurila
puh. 010 444 3123
jaakko.ahonen@handelsbanken.fi
Sami Koponen
Sami Koponen
Keski-Uusimaa
puh. 010 444 3342
sami.koponen@handelsbanken.fi
Petri Mero
Petri Mero
Pääkonttori - Private Banking -yksikkö 
puh. 010 444 2757
petri.mero@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi ja Satakunta

Antti Kanervisto
Antti Kanervisto 
Turku 
puh. 010 444 3171 
antti.kanervisto@handelsbanken.fi
Tommi Rouna
Tommi Rouna
Turku
puh. 010 444 3173
tommi.rouna@handelsbanken.fi
-
Jukka Kettunen
Pori
puh. 010 444 3751
jukka.kettunen@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Ben Söderström

Ben Söderström
Pietarsaari, Kokkola
puh. 010 444 3368

ben.soderstrom@handelsbanken.fi
Frej Björses
Frej Björses 
Vaasa
puh. 010 444 3240 
frej.bjorses@handelsbanken.fi

Pirkanmaa

Karri Kylä
Karri Kylä
Tampere 
puh. 010 444 3513
karri.kyla@handelsbanken.fi
Reko Rajala
Reko Rajala 
Tampere  
puh. 010 444 3527
reko.rajala@handelsbanken.fi

Kanta-Häme ja Päijät-Häme

Aki Heinonen
Aki Heinonen
Hämeenlinna
puh. 010 444 3726
aki.heinonen@handelsbanken.fi
Miko Suihko
Miko Suihko
Lahti 
puh. 010 444 3026
miko.suihko@handelsbanken.fi

Itä-Suomi

Mikko Laitinen
Mikko Laitinen
Kuopio
puh. 010 444 3148
mikko.laitinen@handelsbanken.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Jari Kropsu
Jari Kropsu 
Oulu 
puh. 010 444 3392 
jari.kropsu@handelsbanken.fi
Toni Pisano

Toni Pisano
Oulu
puh. 010 444 3386

toni.pisano@handelsbanken.fí

Yhteystiedot muihin maihin

Private Banking -yksiköitä on monessa muussakin maassa. Ota yhteyttä, niin saat paikallista palvelua.