1. Henkilöasiakkaat
  2. /
  3. Säästä ja sijoita
  4. /
  5. Private Banking -yhteyshenkilöt

Private banking -yhteyshenkilöt

Ota yhteyttä Private Banking -yhteyshenkilöihin tai -yksikköön. Olemme monessa maassa, mutta vain yhden soiton päässä.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Handelsbanken Private Banking palvelee sinua, jolla on varallisuutta vastuullasi.

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä meille yhteystietosi ja kenties sinulle sopivat päivät tai kellonajat, niin soitamme sinulle. 

varainhoito@handelsbanken.fi

Laita meille viesti

Anna yhteystietosi, niin soitamme sinulle.


Me palvelemme

Etelä-Suomi

Lasse Isomeri
Lasse Isomeri
Espoo Matinkylä
puh. 010 444 3629
lasse.isomeri@handelsbanken.fi
Eero Kononen
Eero Kononen
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3436 
eero.kononen@handelsbanken.fi
Martin Ollila
Martin Ollila
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3422
martin.ollila@handelsbanken.fi
Toni Vehviläinen
Toni Vehviläinen
Helsinki Kamppi  
puh. 010 444 3053  
toni.vehvilainen@handelsbanken.fi
Päivi Toppari
Päivi Toppari
Helsinki Munkkiniemi
puh. 010 444 3303 
paivi.toppari@handelsbanken.fi
Piia Nyberg
Piia Nyberg
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3778
piia.nyberg@handelsbanken.fi
Petri Mero
Petri Mero
Pääkonttori - Private Banking -yksikkö 
puh. 010 444 2757 
petri.mero@handelsbanken.fi
Olli Surokivi
Olli Surokivi 
Pääkonttori - Private Banking -yksikkö 
puh. 010 444 2754 
olli.surokivi@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Antti Kanervisto
Antti Kanervisto 
Turku 
puh. 010 444 3171 
antti.kanervisto@handelsbanken.fi
Tommi Rouna
Tommi Rouna
Turku
puh. 010 444 3173
tommi.rouna@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Ben Söderström

Ben Söderström
Pietarsaari, Kokkola
puh. 010 444 3368
ben.soderstrom@handelsbanken.fi

Frej Björses
Frej Björses 
Vaasa
puh. 010 444 3240 
frej.bjorses@handelsbanken.fi

Pirkanmaa

Karri Kylä
Karri Kylä
Tampere 
puh. 010 444 3513
karri.kyla@handelsbanken.fi

Kanta-Häme ja Päijät-Häme

Aki Heinonen
Aki Heinonen
Hämeenlinna
puh. 010 444 3726
aki.heinonen@handelsbanken.fi
Miko Suihko
Miko Suihko
Lahti 
puh. 010 444 3026
miko.suihko@handelsbanken.fi

Itä-Suomi

Mikko Laitinen
Mikko Laitinen
Kuopio
puh. 010 444 3148
mikko.laitinen@handelsbanken.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Jari Itkonen
Jari Itkonen
Oulu
puh. 010 444 3390
jari.itkonen@handelsbanken.fi
Jari Kropsu
Jari Kropsu 
Oulu 
puh. 010 444 3392 
jari.kropsu@handelsbanken.fi

Yhteystiedot muihin maihin

Private Banking -yksiköitä on monessa muussakin maassa. Ota yhteyttä, niin saat paikallista palvelua.