1. Yritysasiakkaat
  2. /
  3. Varainhoito -yhteyshenkilöt

Varainhoito - yhteyshenkilöt

Ota yhteyttä varainhoidon yhteyshenkilöihin tai yksikköön. Saat oman yhteyshenkilön, joka auttaa yritystäsi kaikissa varainhoitoasioissa.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Ikoni: kirjekuori ympyrässä.

Handelsbanken Varainhoito palvelee yritystäsi varallisuudenhoidossa ja kassahallinnassa.

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä meille yhteystietosi ja kenties sinulle sopivat päivät tai kellonajat, niin soitamme sinulle. 

varainhoito@handelsbanken.fi


Me palvelemme

Etelä-Suomi

-
Jaakko Ahonen
Vantaa-Tikkurila
puh. 010 444 3123
jaakko.ahonen@handelsbanken.fi
-
Petri Mero
Pääkonttori/Private Banking -yksikkö
puh. 010 444 2757
petri.mero@handelsbanken.fi
-
Outi Pöntinen
Espoo-Tapiola
puh. 010 444 3092
outi.pontinen@handelsbanken.fi
-
Toni Vehviläinen
Helsinki-Kamppi
puh. 010 444 3053
toni.vehvilainen@handelsbanken.fi
-
Lasse Isomeri
Espoo-Matinkylä
puh. 010 444 3629
lasse.isomeri@handelsbanken.fi
-
Piia Nyberg
Helsinki-Kamppi
puh. 010 444 3014
piia.nyberg@handelsbanken.fi
-
Olli Surokivi
Pääkonttori/Private Banking -yksikkö
puh. 040 548 7872
olli.surokivi@handelsbanken.fi
-

Eero Kononen
Helsinki-Aleksi
puh. 010 444 3436
eero.kononen@handelsbanken.fi

-
Martin Ollila
Helsinki-Aleksi
puh. 010 444 3422
martin.ollila@handelsbanken.fi
-
Päivi Toppari
Helsinki-Ruoholahti
puh. 010 444 3778
paivi.toppari@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Tommi Rouna
Tommi Rouna
Turku-Kauppatori
puh. 010 444 3173
tommi.rouna@handelsbanken.fi
Antti Kanervisto

Antti Kanervisto
Turku-Kauppatori
puh. 010 444 3171
antti.kanervisto@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Ben Söderström

Ben Söderström
Pietarsaari, Kokkola
puh. 010 444 3368
ben.soderstrom@handelsbanken.fi

Frej Björses

Frej Björses
Vaasa
puh. 010 444 3240
frej.bjorses@handelsbanken.fi

Keski-Suomi

Mika Niiniketo
Mika Niiniketo
Jyväskylä
puh. 010 444 3471
mika.niiniketo@handelsbanken.fi

Pirkanmaa

Karri Kylä
Karri Kylä
Tampere-Kyttälä
puh. 010 444 3513
karri.kyla@handelsbanken.fi
Markku Kivi
Markku Kivi
Tampere-Kuninkaankatu
puh. 010 444 3527
markku.kivi@handelsbanken.fi

Kanta-Häme ja Päijät-Häme

Miko Suihko
Miko Suihko
Lahti-Vapaudenkatu
puh. 010 444 3026
miko.suihko@handelsbanken.fi
Aki Heinonen
Aki Heinonen
Hämeenlinna
puh. 010 444 3726
aki.heinonen@handelsbanken.fi

Itä-Suomi

-
Jussi Okko
Etelä-Karjala
puh. 010 444 3269
jussi.okko@handelsbanken.fi
Mikko Laitinen
Mikko Laitinen
Kuopio
puh. 010 444 3148
mikko.laitinen@handelsbanken.fi

Pohjois-Pohjanmaa, Tornio

-

Jari Kropsu
Oulu
puh. 010 444 3392
jari.kropsu@handelsbanken.fi

Jari Itkonen
Jari Itkonen
Oulu
puh. 010 444 3390
jari.itkonen@handelsbanken.fi