Suomen konttorit
Espoo-Matinkylä
Puolikkotie 8, 7. krs
02230 Espoo
Puh. 010 444 3620
Sähköposti: matinkyla@handelsbanken.fi

Espoo-Tapiola
Länsituulentie 1 A, 2. krs
PL 60
02101 Espoo
Puh. 010 444 3100
Sähköposti: tapiola@handelsbanken.fi

Jos Tapiolan tai Matinkylän konttorit eivät sinulle sovi, ehkä Kauniaisten konttorin sijainti on sinulle parempi.

Helsinki-Aleksi
Aleksanterinkatu 46 A, 2. krs
PL 293
00101 Helsinki
Puh. 010 444 3410
Sähköposti: aleksi@handelsbanken.fi

Helsinki-Hakaniemi
Ympyrätalo, 2. krs
Siltasaarenkatu 18-20
00530 Helsinki
Puh. 010 444 3320
Sähköposti: hakaniemi@handelsbanken.fi

Helsinki-Herttoniemi
Hitsaajankatu 20
00810 Helsinki
Puh. 010 444 3045
Sähköposti: herttoniemi@handelsbanken.fi

Helsinki-Kaarti
Korkeavuorenkatu 34, 5. krs
00130 Helsinki
Puh. 010 444 3010
Sähköposti: kaarti@handelsbanken.fi

Helsinki-Kamppi
Huom! Uusi osoite!
Antinkatu 3 D, 6. krs
PL 639
00101 Helsinki
Puh. 010 444 3050
Sähköposti: kamppi@handelsbanken.fi

Helsinki-Munkkiniemi
Laajalahdentie 23
00330 Helsinki
Puh. 010 444 3300
Sähköposti: munkkiniemi@handelsbanken.fi

Helsinki-Pasila
Ratamestarinkatu 7 A
00520 Helsinki
Puh. 010 444 3070
Sähköposti: pasila@handelsbanken.fi

Helsinki-Ruoholahti
Itämerenkatu 9
00180 Helsinki
Puh. 010 444 3770
Sähköposti: ruoholahti@handelsbanken.fi

Hyvinkää
Hämeenkatu 4
05800 Hyvinkää
Puh. 010 444 3460
Sähköposti: hyvinkaa@handelsbanken.fi

Hämeenlinna
Kasarmikatu 3
PL 155
13101 Hämeenlinna
Puh. 010 444 3720
Sähköposti: hameenlinna@handelsbanken.fi

Imatra
Einonkatu 3
55101 Imatra
Puh. 010 444 3210
Sähköposti: imatra@handelsbanken.fi

Joensuu
Torikatu 29, 2. krs
80100 Joensuu
Puh. 010 444 3640
Sähköposti: joensuu@handelsbanken.fi

Jyväskylä
Asemakatu 12
PL 593
40101 Jyväskylä
Puh. 010 444 3470
Sähköposti: jyvaskyla@handelsbanken.fi

Järvenpää
Mannilantie 43
04400 Järvenpää
Puh. 010 444 3270
Sähköposti: jarvenpaa@handelsbanken.fi

Kauniainen
Thurmaninaukio 10
02700 Kauniainen
Puh. 010 444 3600
Sähköposti: kauniainen@handelsbanken.fi

Kerava
Keskikatu 1
04200 Kerava
Puh. 010 444 3340
Sähköposti: kerava@handelsbanken.fi

Kirkkonummi
Toritie 3
PL 84
02401 Kirkkonummi
Puh. 010 444 3350
Sähköposti: kirkkonummi@handelsbanken.fi

Kokkola
Mannerheiminaukio 2
67100 Kokkola
Puh. 010 444 3560
Sähköposti: kokkola@handelsbanken.fi

Kotka
Keskuskatu 29
48100 Kotka
Puh. 010 444 3630
Sähköposti: kotka@handelsbanken.fi

Kouvola
Kouvolankatu 22
PL 39
45101 Kouvola
Puh. 010 444 3400
Sähköposti: kouvola@handelsbanken.fi

Kuopio
Haapaniemenkatu 13
PL 328
70101 Kuopio
Puh. 010 444 3140
Sähköposti: kuopio@handelsbanken.fi

Lahti-Askonkatu
Askonkatu 9 E, 3. krs
15100 Lahti
Puh. 010 444 3780
Sähköposti: askonkatu@handelsbanken.fi

Lahti-Vapaudenkatu
Vapaudenkatu 12
15110 Lahti
Puh. 010 444 3020
Sähköposti: vapaudenkatu@handelsbanken.fi

Lappeenranta
Valtakatu 43
PL 190
53101 Lappeenranta
Puh. 010 444 3260
Sähköposti: lappeenranta@handelsbanken.fi

Maarianhamina
Turku-ElectroCityn palvelupiste
Norra Esplanadgatan 4 b
22100 Mariehamn
Puh. 044 522 8336
Sähköposti: electrocity@handelsbanken.fi

Mikkeli
Porrassalmenkatu 27
50100 Mikkeli
Puh. 010 444 3650
Sähköposti: mikkeli@handelsbanken.fi

Oulu
Kauppurienkatu 7, 3. krs
90100 Oulu
Puh. 010 444 3380
Faksi 010 444 3394
Sähköposti: oulu@handelsbanken.fi

Pietarsaari
Kauppiaankatu 8
68600 Pietarsaari
Puh. 010 444 3360
Sähköposti: pietarsaari@handelsbanken.fi

Pori
Teljäntori
Yrjönkatu 15
PL 55
28101 Pori
Puh. 010 444 3740
Sähköposti: pori@handelsbanken.fi

Porvoo
Läntinen Aleksanterinkatu 1
06100 Porvoo
Puh. 010 444 3700
Sähköposti: porvoo@handelsbanken.fi

Rauma
Valtakatu 9-11
26100 Rauma
Puh. 010 444 3190
Sähköposti: rauma@handelsbanken.fi

Rovaniemi
Rinteenkulman kauppakeskus
Koskikatu 25, 3. krs
96200 Rovaniemi
Puh. 010 444 3580
Sähköposti: rovaniemi@handelsbanken.fi

Salo
Turuntie 15
Sisäänkäynti Perttelinkadun puolelta
24240 Salo
Puh. 010 444 3490
Faksi 010 444 3495
Sähköposti: salo@handelsbanken.fi

Seinäjoki
Kalevankatu 12 B
60100 Seinäjoki
Puh. 010 444 3670
Sähköposti: seinajoki@handelsbanken.fi

Tammisaari
Konttori on muuttanut
Ystadinkatu 12 B
10600 Tammisaari
Puh. 010 444 3540
Sähköposti: tammisaari@handelsbanken.fi

Tampere-Kuninkaankatu
Kuninkaankatu 30 A, 3. krs
33200 Tampere
Puh. 010 444 3520
Sähköposti: kuninkaankatu@handelsbanken.fi

Tampere-Kyttälä
Rautatienkatu 10
PL 857
33101 Tampere
Puh. 010 444 3500
Sähköposti: kyttala@handelsbanken.fi

Tornio
Hallituskatu 10
PL 78
95401 Tornio
Puh. 010 444 3290
Sähköposti: tornio@handelsbanken.fi

Turku-Electrocity
Tykistökatu 4 A, 3. krs.
20520 Turku
Puh. 010 444 3180
Sähköposti: electrocity@handelsbanken.fi

Turku-Kauppatori
Yliopistonkatu 17
PL 171
20101 Turku
Puh. 010 444 3160
Sähköposti: kauppatori@handelsbanken.fi

Vaasa
Hovioikeudenpuistikko 19
65100 Vaasa
Puh. 010 444 3232
Sähköposti: vaasa@handelsbanken.fi

Vantaa-Aviapolis
Gate 8 Alto, 5. krs
Äyritie 8 A
01510 Vantaa
Puh. 010 444 3220
Sähköposti: aviapolis@handelsbanken.fi

Vantaa-Tikkurila
Kielotie 28
PL 217
01301 Vantaa
Puh. 010 444 3120
Sähköposti: tikkurila@handelsbanken.fi

Konttorin ollessa suljettu puhelinpalvelumme palvelee sinua numerossa 010 444 2442. Palvelu on avoinna pankkipäivisin klo 8.00-18.30 ja lauantaisin klo 10.00-16.00.

Puhelut pankkiin maksavat 0,0835 euroa/puhelu + 0,1209 euroa/minuutti (sis. alv 24 %).




Kontorslistan på svenska


Kartta


Muut yhteystiedot


© Svenska Handelsbanken AB (publ)