Nina Arkilahti

Puhelin 010 444 11
S-posti nina.arkilahti@handelsbanken.fi
Hanne Katrama

Puhelin 010 444 2791
S-posti hanne.katrama@handelsbanken.fi
Kari Koivisto

Puhelin 010 444 2217
S-posti kari.koivisto@handelsbanken.fi
Hannu Oksanen

Puhelin 010 444 2237
S-posti hannu.oksanen@handelsbanken.fi
Reima Jokela

Puhelin 010 444 2248
S-posti reima.jokela@handelsbanken.fi
Sirpa Pensas

Puhelin 010 444 2204
Faksi 010 444 2599
S-posti sirpa.pensas@handelsbanken.fi
Harri Tuohimaa

Puhelin (09) 133 7200
S-posti harri.tuohimaa@handelsbanken.fi
Tero Meriluoto

Puhelin 010 444 2327
S-posti tero.meriluoto@handelsbanken.fi
Juha Kolehmainen

Puhelin 010 444 6200
S-posti juha.kolehmainen@handelsbanken.fi
Kristiina Markelin

Puhelin 010 444 2203
S-posti kristiina.markelin@handelsbanken.fi
Pirjetta Soikkeli

Puhelin 010 444 2787
S-posti pirjetta.soikkeli@handelsbanken.fi
Harri Tuohimaa

Puhelin (09) 133 7200
S-posti harri.tuohimaa@handelsbanken.fi
Suomen johto

::  Handelsbanken Suomen johtaja, konsernin varatoimitusjohtaja
Nina Arkilahti

:: 

Liiketoimintajohtajat
Hanne Katrama
Kari Koivisto
Hannu Oksanen

:: 

Luottojohtaja
Reima Jokela

:: 

Kehitysjohtaja
Sirpa Pensas

:: 

Johtaja, Sales & Sales Support
Harri Tuohimaa

:: 

Talousjohtaja
Tero Meriluoto

:: 

Johtaja, Arvopaperit ja Treasury
Juha Kolehmainen

:: 

Henkilöstöjohtaja
Kristiina Markelin

:: 

Viestintäjohtaja
Pirjetta Soikkeli

:: 

Toimitusjohtaja, Handelsbanken Rahoitus Oyj
Harri Tuohimaa


© Svenska Handelsbanken AB (publ)