1. Family Office Bankerit

Family Office Bankerit

Ota yhteyttä lähimmän konttorin Family Office Bankeriin. Olemme vain yhden puhelinsoiton päässä.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä yhteystietosi Family Office Bankerille klikkaamalla sähköpostiosoitetta ja kerro, mitkä päivät tai kellonajat sopivat sinulle. Olemme sinuun yhteydessä.

Etelä-Suomi

Arja Luoto
Arja Luoto
Espoo Matinkylä
puh. 010 444 3622
arja.luoto@handelsbanken.fi
Katja Aura
Katja Aura 
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3105
katja.aura@handelsbanken.fi
Kai Estola
Kai Estola 
Espoo Tapiola
puh. 010 444 3101
kai.estola@handelsbanken.fi
Arto Finerus
Arto Finérus 
Espoo Tapiola 
puh. 010 444 3661
arto.finerus@handelsbanken.fi
Katri Villikari
Katri Villikari
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3093
katri.villikari@handelsbanken.fi
Max Björklund
Max Björklund
Helsinki Aleksi  
puh.010 444 3417
max.bjorklund@handelsbanken.fi
Sanna Järnefelt
Sanna Järnefelt
Helsinki Aleksi 
puh.010 444 3438
sanna.jarnefelt@handelsbanken.fi
Minna Laitinen
Minna Laitinen
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3412
minna.laitinen@handelsbanken.fi
Helena Rantanen
Helena Rantanen
Helsinki Kamppi  
puh. 010 444 3054
helena.rantanen@handelsbanken.fi
Teemu Liimatainen
Teemu Liimatainen
Helsinki Kamppi
puh. 010 444 3052
teemu.liimatainen@handelsbanken.fi
Jiska Länsivuori
Jiska Länsivuori 
Helsinki Munkkiniemi  
puh. 010 444 3304
jiska.lansivuori@handelsbanken.fi
Catrine Martelius
Catrine Martelius  
Helsinki Munkkiniemi   
puh. 010 444 3307
catrine.martelius@handelsbanken.fi
Jonna Juntunen
Jonna Juntunen
Helsinki Munkkiniemi
puh. 010 444 3311
jonna.juntunen@handelsbanken.fi
Jarmo Kivinen
Jarmo Kivinen
Helsinki Pasila
puh. 010 444 3083
jarmo.kivinen@handelsbanken.fi
Aatos Manneroos
Aatos Manneroos
Helsinki Ruoholahti 
puh. 010 444 3772
aatos.manneroos@handelsbanken.fi
Kuvaa ei ole.
Niko Tirkkonen
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3775
niko.tirkkonen@handelsbanken.fi
Pia Ratinen
Pia Ratinen 
Hämeenlinna
puh. 010 444 3724
pia.ratinen@handelsbanken.fi
-
Pauli Ranta
Hyvinkää
puh. 010 444 3121
pauli.ranta@handelsbanken.fi
Mika Tenhunen
Mika Tenhunen
Hyvinkää 
puh. 010 444 3466
mika.tenhunen@handelsbanken.fi
Henri Heinonen
Henri Heinonen 
Lahti
Opintovapaalla
puh. 010 444 3031
henri.heinonen@handelsbanken.fi
Margit Parkkinen
Margit Parkkinen
Lahti
puh. 010 444 3783
margit.parkkinen@handelsbanken.fi
Tarja Hägg
Tarja Hägg
Vantaa Aviapolis
puh. 010 444 3225
tarja.hagg@handelsbanken.fi
Rached Nuri
Rached Nuri
Vantaa Aviapolis 
puh. 010 444 3228
rached.nuri@handelsbanken.fi
Jan Nurminen
Jan Nurminen
Vantaa Aviapolis
puh. 010 444 3221
jan.nurminen@handelsbanken.fi
Hanna Eklund
Hanna Eklund
Vantaa Tikkurila
puh. 010 444 3204
hanna.eklund@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Christa Saarelma
Christa Saarelma
Turku 
Vanhempainvapaalla
puh. 010 444 3493
christa.saarelma@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Markus Jokela

Markus Jokela
Seinäjoki
puh. 010 444 3675

markus.jokela@handelsbanken.fi
Marina Sjölind

Marina Sjölind
Pietarsaari
Vanhempainvapaalla
puh. 010 444 3366

marina.sjolind@handelsbanken.fi
-
Ronnie Hattar
Pietarsaari
puh. 010 444 3569
ronnie.hattar@handelsbanken.fi

Pohjanmaa ja Pohjois-Pohjanmaa

Emil Fors
Emil Fors
Vaasa
puh. 010 444 3245
emil.fors@handelsbanken.fi
Tiina Kiljunen
Tiina Kiljunen
Oulu
puh. 010 444 3383
tiina.kiljunen@handelsbanken.fi
Toni Pisano
Toni Pisano
Oulu
puh. 010 44 3386
toni.pisano@handelsbanken.fi

Keski-Suomi

Soile Airikainen
Soile Airikainen 
Jyväskylä 
puh. 010 444 3474
soile.airikainen@handelsbanken.fi
Mirka Tiitinen
Mirka Tiitinen
Jyväskylä 
puh. 010 444 3475
mirka.tiitinen@handelsbanken.fi

Kymenlaakso

Riikka Välimaa
Riikka Välimaa
Kymenlaakso
puh. 010 444 3405
riikka.valimaa@handelsbanken.fi