1. Family Office Bankerit

Family Office Bankerit

Ota yhteyttä lähimmän konttorin Family Office Bankeriin. Olemme vain yhden puhelinsoiton päässä.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä yhteystietosi Family Office Bankerille klikkaamalla sähköpostiosoitetta ja kerro, mitkä päivät tai kellonajat sopivat sinulle. Olemme sinuun yhteydessä.

Etelä-Suomi

Katja Aura 
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3105
katja.aura@handelsbanken.fi
Arja Luoto
Espoo Matinkylä
puh. 010 444 3622
arja.luoto@handelsbanken.fi
Katri Villikari
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3093
katri.villikari@handelsbanken.fi
Max Björklund
Helsinki Aleksi  
puh.010 444 3417
max.bjorklund@handelsbanken.fi
Sanna Järnefelt
Helsinki Aleksi 
puh.010 444 3438
sanna.jarnefelt@handelsbanken.fi
Minna Laitinen
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3412
minna.laitinen@handelsbanken.fi
Helena Rantanen
Helsinki Kamppi  
puh. 010 444 3054
helena.rantanen@handelsbanken.fi
Teemu Liimatainen
Helsinki Kamppi
puh. 010 444 3052
teemu.liimatainen@handelsbanken.fi
Jiska Länsivuori 
Helsinki Munkkiniemi  
puh. 010 444 3304
jiska.lansivuori@handelsbanken.fi
Catrine Martelius  
Helsinki Munkkiniemi   
puh. 010 444 3307
catrine.martelius@handelsbanken.fi
Jonna Juntunen
Helsinki Munkkiniemi
puh. 010 444 3311
jonna.juntunen@handelsbanken.fi
Jarmo Kivinen
Helsinki Pasila
puh. 010 444 3083
jarmo.kivinen@handelsbanken.fi
Aatos Manneroos
Helsinki Ruoholahti 
puh. 010 444 3772
aatos.manneroos@handelsbanken.fi
Pauli Ranta
Hyvinkää
puh. 010 444 3121
pauli.ranta@handelsbanken.fi
Mika Tenhunen
Hyvinkää 
puh. 010 444 3466
mika.tenhunen@handelsbanken.fi
Henri Heinonen 
Lahti
puh. 010 444 3031
henri.heinonen@handelsbanken.fi
Tarja Hägg
Vantaa Aviapolis
puh. 010 444 3225
tarja.hagg@handelsbanken.fi
Hanna Eklund
Vantaa Tikkurila
puh. 010 444 32
hanna.eklund@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Christa Saarelma
Turku 
Vanhempainvapaalla
puh. 010 444 3493
christa.saarelma@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Markus Jokela
Seinäjoki
puh. 010 444 3675

markus.jokela@handelsbanken.fi

Marina Sjölind
Pietarsaari
Vanhempainvapaalla
puh. 010 444 3366

marina.sjolind@handelsbanken.fi

Pohjanmaa ja Pohjois-Pohjanmaa

Emil Fors
Vaasa
puh. 010 444 3245
emil.fors@handelsbanken.fi
Tiina Kiljunen
Oulu
puh. 010 444 3383
tiina.kiljunen@handelsbanken.fi

Keski-Suomi

Soile Airikainen 
Jyväskylä 
puh. 010 444 3474
soile.airikainen@handelsbanken.fi

Kymenlaakso

Riikka Välimaa
Kymenlaakso
puh. 010 444 3405
riikka.valimaa@handelsbanken.fi