1. Family Office Bankerit

Family Office Bankerit

Ota yhteyttä lähimmän konttorin Family Office Bankeriin. Olemme vain yhden puhelinsoiton päässä.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä yhteystietosi sähköpostitse Family Office Bankerille klikkaamalla kuvaa ja kerro, mitkä päivät tai kellonajat sopivat sinulle. Olemme sinuun yhteydessä!

Me palvelemme

Etelä-Suomi

Arja Luoto
Arja Luoto
Espoo-Matinkylä
puh. 010 444 3622
arja.luoto@handelsbanken.fi
Kai Estola
Kai Estola
Espoo-Tapiola 
puh. 010 444 3101
kai.estola@handelsbanken.fi
Sanna Järnefelt
Sanna Järnefelt
Helsinki-Aleksi
puh. 010 444 3438
sanna.jarnefelt@handelsbanken.fi
Sari Reijola
Sari Reijola
Helsinki-Kamppi
puh. 010 444 3056
sari.reijola@handelsbanken.fi
Aatos Manneroos
Aatos Manneroos
Helsinki-Ruoholahti
puh. 010 444 3772
aatos.manneroos@handelsbanken.fi
Tarja Hägg
Tarja Hägg
Vantaa-Aviapolis
puh. 010 444 3225
tarja.hagg@handelsbanken.fi
Katja Aura
Katja Aura
Espoo-Tapiola
puh. 010 444 3105
katja.aura@handelsbanken.fi
Arto Finérus
Arto Finérus
Espoo-Tapiola 
puh. 010 444 3661
arto.finerus@handelsbanken.fi
Minna Laitinen
Minna Laitinen
Helsinki-Aleksi
puh. 010 444 3412
minna.laitinen@handelsbanken.fi
Jiska Länsivuori
Jiska Länsivuori 
Helsinki-Munkkiniemi 
puh. 010 444 3304 
jiska.lansivuori@handelsbanken.fi
Joosef Repo
Joosef Repo
Keski-Uusimaa
puh. 010 444 3275
joosef.repo@handelsbanken.fi
Katri Villikari
Katri Villikari
Espoo-Tapiola
puh. 010 444 3093
katri.villikari@handelsbanken.fi
Helena Rantanen
Helena Rantanen
Helsinki-Kamppi
puh. 010 4443054
helena.rantanen@handelsbanken.fi
Jarmo Kivinen
Jarmo Kivinen
Helsinki-Pasila
puh. 010 444 3083
jarmo.kivinen@handelsbanken.fi
-
Sanna Savusalo
Keski-Uusimaa 
puh. 010 444 3277
sanna.savusalo@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Christa Kantonen
Christa Kantonen 
Turku-Kupittaa
puh. 010 444 3493
christa.kantonen@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Emil Fors

Emil Fors
Vaasa
puh. 010 444 3245
emil.fors@handelsbanken.fi

Marina Sjölind

Marina Sjölind
Pietarsaari
puh. 010 444 3366
marina.sjolind@handelsbanken.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Tiina Kiljunen
Tiina Kiljunen
Oulu
puh. 010 444 3383
tiina.kiljunen@handelsbanken.fi
Toni Pisano
Toni Pisano
Oulu
puh. 010 44 3386
toni.pisano@handelsbanken.fi

Kymenlaakso

Riikka Välimaa
Riikka Välimaa
Kymenlaakso
puh. 010 444 3405
riikka.valimaa@handelsbanken.fi

Itä-Suomi

Marjaana Kontturi
Marjaana Kontturi
Joensuu
puh. 010 444 3644
marjaana.kontturi@handelsbanken.fi