1. Family Office Bankerit

Family Office Bankerit

Ota yhteyttä lähimmän konttorin Family Office Bankeriin. Olemme vain yhden puhelinsoiton päässä.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä yhteystietosi Family Office Bankerille klikkaamalla sähköpostiosoitetta ja kerro, mitkä päivät tai kellonajat sopivat sinulle. Olemme sinuun yhteydessä.

Etelä-Suomi

Katja Aura
Katja Aura 
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3105
katja.aura@handelsbanken.fi
Arja Luoto
Arja Luoto
Espoo Matinkylä
puh. 010 444 3622
arja.luoto@handelsbanken.fi
Katri Villikari
Katri Villikari
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3093
katri.villikari@handelsbanken.fi
Max Björklund
Max Björklund
Helsinki Aleksi  
puh.010 444 3417
max.bjorklund@handelsbanken.fi
Sanna Järnefelt
Sanna Järnefelt
Helsinki Aleksi 
puh.010 444 3438
sanna.jarnefelt@handelsbanken.fi
Helena Rantanen
Helena Rantanen
Helsinki Kamppi  
puh. 010 444 3054
helena.rantanen@handelsbanken.fi
Jiska Länsivuori
Jiska Länsivuori 
Helsinki Munkkiniemi  
puh. 010 444 3304
jiska.lansivuori@handelsbanken.fi
Catrine Martelius
Catrine Martelius  
Helsinki Munkkiniemi   
puh. 010 444 3307
catrine.martelius@handelsbanken.fi
Jonna Juntunen
Jonna Juntunen
Helsinki Munkkiniemi
puh. 010 444 3311
jonna.juntunen@handelsbanken.fi
Jarmo Kivinen
Jarmo Kivinen
Helsinki Pasila
puh. 010 444 3083
jarmo.kivinen@handelsbanken.fi
Aatos Manneroos
Aatos Manneroos
Helsinki Ruoholahti 
puh. 010 444 3772
aatos.manneroos@handelsbanken.fi
Riina Räikkönen

Riina Räikkönen
Family Office Banker -trainee
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3766

riina.raikkonen@handelsbanken.fi
Joona Suomalainen

Joona Suomalainen
Family Office Banker -trainee
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3771

joona.suomalainen@handelsbanken.fi
Henri Heinonen
Henri Heinonen 
Lahti
puh. 010 444 3031
henri.heinonen@handelsbanken.fi
-
Pauli Ranta
Hyvinkää
puh. 010 444 3121
pauli.ranta@handelsbanken.fi
Mika Tenhunen
Mika Tenhunen
Hyvinkää 
puh. 010 444 3466
mika.tenhunen@handelsbanken.fi
Tarja Hägg
Tarja Hägg
Vantaa Aviapolis
puh. 010 444 3225
tarja.hagg@handelsbanken.fi
Hanna Eklund
Hanna Eklund
Vantaa Tikkurila
puh. 010 444 32
hanna.eklund@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Christa Saarelma
Christa Saarelma
Turku 
puh. 010 444 3493
christa.saarelma@handelsbanken.fi

Pohjanmaa, Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Emil Fors
Emil Fors
Vaasa
puh. 010 444 3245
emil.fors@handelsbanken.fi
Markus Jokela

Markus Jokela
Seinäjoki
puh. 010 444 3675

markus.jokela@handelsbanken.fi
Marina Sjölind

Marina Sjölind
Pietarsaari
puh. 010 444 3366

marina.sjolind@handelsbanken.fi

Keski-Suomi

Soile Airikainen
Soile Airikainen 
Jyväskylä 
puh. 010 444 3474
soile.airikainen@handelsbanken.fi

Kymenlaakso

Riikka Välimaa
Riikka Välimaa
Kymenlaakso
puh. 010 444 3405
riikka.valimaa@handelsbanken.fi