1. Family Office Bankerit

Family Office Bankerit

Ota yhteyttä lähimmän konttorin Family Office Bankeriin. Olemme vain yhden puhelinsoiton päässä.

Haluatko, että otamme yhteyttä?

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä? Lähetä yhteystietosi sähköpostitse Family Office Bankerille klikkaamalla kuvaa ja kerro, mitkä päivät tai kellonajat sopivat sinulle. Olemme sinuun yhteydessä!

Etelä-Suomi

Arja Luoto
Arja Luoto
Espoo-Matinkylä
puh. 010 444 3622
arja.luoto@handelsbanken.fi
Katja Aura
Katja Aura 
Espoo Tapiola  
puh. 010 444 3105 
katja.aura@handelsbanken.fi
Kai Estola
Kai Estola 
Espoo Tapiola
puh. 010 444 3101 
kai.estola@handelsbanken.fi
Arto Finerus
Arto Finérus 
Espoo Tapiola 
puh. 010 444 3661 
arto.finerus@handelsbanken.fi
Katri Villikari
Katri Villikari
Espoo Tapiola  
puh.  010 444 3093
katri.villikari@handelsbanken.fi
Sanna Järnefelt
Sanna Järnefelt
Helsinki Aleksi 
puh.010 444 3438
sanna.jarnefelt@handelsbanken.fi
Minna Laitinen
Minna Laitinen
Helsinki Aleksi 
puh. 010 444 3412
minna.laitinen@handelsbanken.fi
Helena Rantanen
Helena Rantanen
Helsinki Kamppi  
puh. 010 4443054
helena.rantanen@handelsbanken.fi
Sari Reijola
Sari Reijola
Helsinki Kamppi 
puh. 010 444 3056
sari.reijola@handelsbanken.fi
Jiska Länsivuori
Jiska Länsivuori 
Helsinki Munkkiniemi  
puh. 010 444 3304 
jiska.lansivuori@handelsbanken.fi
Jarmo Kivinen
Jarmo Kivinen
Helsinki Pasila
puh. 010 444 3083
jarmo.kivinen@handelsbanken.fi
Kuvaa ei ole.
Tommi Häggström
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3776
tommi.haggstrom@handelsbanken.fi
Aatos Manneroos
Aatos Manneroos
Helsinki Ruoholahti 
puh. 010 444 3772
aatos.manneroos@handelsbanken.fi
Kuvaa ei ole.
Niko Tirkkonen
Helsinki Ruoholahti
puh. 010 444 3775
niko.tirkkonen@handelsbanken.fi
Joosef Repo
Joosef Repo
Keski-Uusimaa 
puh. 010 444 3275
joosef.repo@handelsbanken.fi
-
Sanna Savusalo
Keski-Uusimaa
puh. 010 444 3277
sanna.savusalo@handelsbanken.fi
Henri Heinonen
Henri Heinonen 
Lahti
puh. 010 444 3031  
henri.heinonen@handelsbanken.fi
Riina Salonen
Riina Salonen
Lahti
puh. 010 444 3788  
riina.salonen@handelsbanken.fi
Tarja Hägg
Tarja Hägg
Vantaa-Aviapolis
puh. 010 444 3225
tarja.hagg@handelsbanken.fi
Tarja Kohva
Tarja Kohva
Vantaa-Aviapolis
Puh. 010 444 3226
tarja.kohva@handelsbanken.fi

Varsinais-Suomi

Christa Saarelma
Christa Saarelma
Turku 
puh. 010 444 3493
christa.saarelma@handelsbanken.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa

Emil Fors

Emil Fors
Vaasa
puh. 010 444 3245
emil.fors@handelsbanken.fi

Marina Sjölind

Marina Sjölind
Pietarsaari
puh. 010 444 3366
marina.sjolind@handelsbanken.fi

Pohjois-Pohjanmaa

Tiina Kiljunen
Tiina Kiljunen
Oulu
puh. 010 444 3383
tiina.kiljunen@handelsbanken.fi
Toni Pisano
Toni Pisano
Oulu
puh. 010 44 3386
toni.pisano@handelsbanken.fi

Kymenlaakso

Riikka Välimaa
Riikka Välimaa
Kymenlaakso
puh. 010 444 3405
riikka.valimaa@handelsbanken.fi

Itä-Suomi

Marjaana Kontturi
Marjaana Kontturi
Joensuu
puh. 010 444 3644
marjaana.kontturi@handelsbanken.fi