1. Family Office-bankirer

Family Office-bankirerna till din tjänst

Kontakta en Family Office Banker i närmaste kontor. Det behövs bara ett telefonsamtal.

Vill du att vi kontaktar dig?

Vill du att vi kontaktar dig? Skicka dina kontaktuppgifter till någon av våra Family Office-bankirer genom att klicka på fotot. Berätta vilken dag och vilken tid kunde passa dig. Vi hör av oss.

Vi står till tjänst

Södra Finland

Katja Aura
Katja Aura 
Esbo Hagalund  
tfn 010 444 3105 
katja.aura@handelsbanken.fi
Kai Estola
Kai Estola 
Esbo Hagalund  
tfn 010 444 3101 
kai.estola@handelsbanken.fi
Arto Finerus
Arto Finérus 
Esbo-Hagalund  
tfn 010 444 3661 
arto.finerus@handelsbanken.fi
Katri Villikari
Katri Villikari
Esbo Hagalund 
tfn 010 444 3093
katri.villikari@handelsbanken.fi
Arja Luoto
Arja Luoto
Esbo-Mattby 
tfn 010 444 3622
arja.luoto@handelsbanken.fi
Sanna Järnefelt
Sanna Järnefelt
Helsingfors Alexen
tfn 010 444 3438
sanna.jarnefelt@handelsbanken.fi
Minna Laitinen
Minna Laitinen
Helsingfors Alexen
tfn 010 444 3412
minna.laitinen@handelsbanken.fi
Jarmo Kivinen
Jarmo Kivinen
Helsingfors Böle
tfn 010 444 3083
jarmo.kivinen@handelsbanken.fi
Finns ingen bild.
Tommi Häggström
Helsingfors Gräsviken
tfn 010 444 3776
tommi.haggstrom@handelsbanken.fi
Aatos Manneroos
Aatos Manneroos
Helsingfors Gräsviken
tfn 010 444 3772
aatos.manneroos@handelsbanken.fi
Det finns ingen bild.
Niko Tirkkonen
Helsingfors-Gräsviken
tfn 010 444 3775
niko.tirkkonen@handelsbanken.fi
Helena Rantanen
Helena Rantanen
Helsingfors Kampen 
tfn 010 4443054
helena.rantanen@handelsbanken.fi
Sari Reijola
Sari Reijola
Helsingfors Kampen
tfn 010 444 3056
sari.reijola@handelsbanken.fi
Jiska Länsivuori
Jiska Länsivuori 
Helsingfors Munksnäs  
tfn 010 444 3304 
jiska.lansivuori@handelsbanken.fi
Henri Heinonen
Henri Heinonen 
Lahtis
tfn 010 444 3031  
henri.heinonen@handelsbanken.fi
Riina Salonen
Riina Salonen
Lahtis
tfn 010 444 3788  
riina.salonen@handelsbanken.fi
Joosef Repo
Joosef Repo
Mellannyland
tfn 010 444 3275
joosef.repo@handelsbanken.fi
-
Sanna Savusalo
Mellannyland 
tfn 010 444 3277
sanna.savusalo@handelsbanken.fi
Tarja Hägg
Tarja Hägg
Vanda-Aviapolis
tfn 010 444 3225
tarja.hagg@handelsbanken.fi
Tarja Kohva
Tarja Kohva
Vantaa- Aviapolis
tfn 010 444 3226
tarja.kohva@handelsbanken.fi

Egentliga Finland

Christa Saarelma
Christa Saarelma 
Åbo 
tfn 010 444 3493
christa.saarelma@handelsbanken.fi

Södra och mellersta Österbotten

Emil Fors

Emil Fors
Vasa
tfn 010 444 3245
emil.fors@handelsbanken.fi

Marina Sjölind

Marina Sjölind
Jakobstad
tfn 010 444 3366
marina.sjolind@handelsbanken.fi

Norra Österbotten

Tiina Kiljunen
Tiina Kiljunen
Uleåborg
tfn 010 444 3383
tiina.kiljunen@handelsbanken.fi
Toni Pisano
Toni Pisano
Uleåborg
tfn 010 44 3386
toni.pisano@handelsbanken.fi

Kymmenedalen

Riikka Välimaa
Riikka Välimaa
Kymmenedalen
tfn 010 444 3405
riikka.valimaa@handelsbanken.fi

Östra Finland

Marjaana Kontturi
Marjaana Kontturi
Joensuu
tfn 010 444 3644
marjaana.kontturi@handelsbanken.fi