1. Tietoa pankista
  2. /
  3. Suomen organisaatio
  4. /
  5. Aluepankin johto

Aluepankin johto

Johdon vastuualueet ja yhteystiedot

Hanne Katrama, maajohtaja

Hanne Katrama

Suomen toimintojen johtaja

Puh. 010 444 2201
hanne.katrama@handelsbanken.fi

Hanna Kuvaja, liiketoimintajohtaja

Hanna Kuvaja

Liiketoimintajohtaja

Puh. 010 444 2207  
hanna.kuvaja@handelsbanken.fi

Hannu Oksanen, kehitysjohtaja

Hannu Oksanen

Kehitysjohtaja

Puh. 010 444 2237
hannu.oksanen@handelsbanken.fi

Reima Jokela, luottojohtaja

Reima Jokela

Luottojohtaja

Puh. 010 444 2248
reima.jokela@handelsbanken.fi

Anders Norrena, talousjohtaja

Anders Norrena

Talousjohtaja

Puh. 010 444 2271
anders.norrena@handelsbanken.fi

Sirpa Pensas, Senior Vice President

Sirpa Pensas

Senior Vice President

Puh. 010 444 2204
sirpa.pensas@handelsbanken.fi

Kristiina Markelin, henkilöstöjohtaja

Kristiina Markelin

Henkilöstöjohtaja

Puh. 010 444 2203
kristiina.markelin@handelsbanken.fi

Pirjetta Soikkeli, viestintäjohtaja

Pirjetta Soikkeli

Viestintäjohtaja

Puh. 010 444 2787
pirjetta.soikkeli@handelsbanken.fi

-

Annika Nordström

Toimitusjohtaja, Handelsbanken Rahoitus Oyj

Puh. 010 444 2794
annika.nordstrom@handelsbanken.fi